default_mobilelogo

Jeszcze raz Bogu niech będą dzięki za Jego błogosławieństwo w dniu Uroczystego Odpustu Parafialnego. Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej prosimy o Opiekę Bożą i Błogosławieństwo dla  wszystkich naszych dobroczyńców, ofiarodawców, wolontariuszy i organizatorów festynu. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary przeznaczone na dzieło renowacji naszego zespołu klasztornego.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w przygotowaniu Wakacji z Bogiem w Czechach oraz wszystkim, którzy duchowo i materialnie włączają się w to dzieło. Szczególnym patronatem objęła nas Fundacja PKO.

 

 

...KTO SIĘ TAKIM PUKLERZEM UZBROI, KTO PRZY KOŚCIELE I GRANICY STOI, TEN SIĘ, PRÓCZ BOGA, NICZEGO NIE BOI.
Wincenty Pol

Trasa; Żagań –Kraków Łagiewniki- Dębowiec Sanktuarium MB La Salette – Komańcza- Sanok - Przemyśl- Lwów- Olesko- Poczajów- Krzemieniec – Łańcut- Żagań.
Termin: 9 - 14 września 2019.

Zapraszamy w piękne i urokliwe strony naszej kochanej Ojczyzny z dawnym naszym Lwowem - Oleskiem- Podhorcami- Krzemieńcem i Ławrą Poczajowską.

Dzień 1 godz.5.00 wyjazd do Sanktuarium w Krakowie Łagiewnikach (Koronka do Miłosierdzia Bożego) przejazd do Dębowca Sanktuarium Matki Bożej z La Salette, nawiedzenie sanktuarium - obiadokolacja, nocleg).

Czytaj więcej...

Od marca w naszej Diecezji odbywać się będzie peregrynacja obrazu św. Józefa, który zostanie przywieziony podczas pielgrzymki mężczyzn do Kalisza. Obraz zostanie przywieziony do naszej parafii 9 maja.

 

Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego dla Ministrantów i Lektorów w Głogowie

W sobotę 16 lutego czterech ministrantów wzięło udział w Diecezjalnym Turnieju w Tenisa Stołowego dla Ministrantów i Lektorów w Głogowie. Drugie miejsce zajął nasz ministrant Szymon Rudzki, który do domu powrócił z pucharem i nagrodami.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi i pozostałym ministrantom, którzy wzięli udział w turnieju.

 

Informacja Turystyczna

„ Zespołu Poaugustiańskiego” tel. 609 821 170

czynna: od maja do września od poniedziałku do soboty w godz. 10.30 – 14.00

ZWIEDZANIE OPACTWA KANONIKÓW REGULARNYCH

z przewodnikiem od poniedziałku do soboty o godz.: 10.30, 12.00, 13.30

Zgłoszenia grup zorganizowanych – 1 dzień wcześniej przed planowanym terminem wycieczki,

tel. 609 821 170

W niedzielę i święta, ze względu na odprawiane nabożeństwa, nie ma możliwości zwiedzania!

 

 --------------------------------------------------------------------


Gruppen aus Deutschland und individuelle Touristen möchten wir herzlich zur Besichtigung unseres Klosters einladen. Im unser Besichtigungsprogramm: Bibliothek, Vorraum und Kirche.

ks. Damian 516-864-235


chwilowki online